Osmanağa Mah. Süleymanpaşa Sok. No : 2-4 Kat:5 Kadıköy

Hepsini Göster (2)
Kurs seç
Telefon formatı
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ1

Kişisel verilerin işlenmesi için onay veriniz. Alınan kişisel verileri sadece şirketimiz içerisinde kullanmayı ve üçüncü şahıslara devretmemeyi taahhüt ederiz.

Detaylar.

0 gün.

00:00:00

Merhaba İstanbul

Uluslararası Eğitim Merkezi.
 Dünya çapında 22 ülkede 140 şubemiz var.  1999'den beri ders veriyoruz, 125.000'den fazla öğrenci mezun oldu.  Şu anda kayıtlı 65.000’ten fazla öğrencimiz var.

 Yetişkinlere programlama, tasarım, web sitesi ve mobil uygulama geliştirme öğretiyoruz.  15 ila 55 yaşındaki herkes IT’de yeni bir meslek öğrenebilir!

 Çocuklar için, çocuğun yaşına ve hazırlığına bağlı olarak "Küçük Akademi" ve "İlk Adım" olmak üzere 2 yönergemiz var.  Çocuklar robotik, programlama, photoshop, 2D ve 3D oyun geliştirme, illüstratör, grafik tablette çizim, 3D modelleme ve 3D yazıcıda baskı, artırılmış ve sanal gerçeklik, bilgisayar oyunu geliştirme öğreniyor.

Merhaba
Seviye Tespit Sınavına Katılın ve Teknopark'dan %60'ye Varan Eğitim Bursu Alın. Son Gün 30 Nisan ! Son kontenjanları kaçırmayın!
Bilgi Al!
Eğitime Nisan Ayında Başlayın ve Teknopark'dan %60'ye Varan Eğitim Bursu Alın. Son Gün 30 Nisan ! Son kontenjanları kaçırmayın!

Bu site çerez kullanır

Gizlilik Politikası

ve

Yasal Bilgiler