Osmanağa Mah. Süleymanpaşa Sok. No : 2-4 Kat:5 Kadıköy

Hepsini Göster (2)
Kurs seç
Telefon formatı
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ1

Kişisel verilerin işlenmesi için onay veriniz. Alınan kişisel verileri sadece şirketimiz içerisinde kullanmayı ve üçüncü şahıslara devretmemeyi taahhüt ederiz.

Detaylar.

0 gün.

00:00:00

Yoğun programlar
Bilgisayar Akademisi'nde {global_step name}

Nova Bilgisayar Akademisi'ndeki yoğun programların eğitim materyalleri, kariyerine BT alanında başlamak isteyenler veya 12 haftalık yoğun eğitimde ek mesleki bilgi ve beceriler kazanmak isteyenler için tasarlanmıştır.

herkes için
15 - 55 yaş

Herkesin yeni dijital dünyada çalışmak için gerekli bilgi ve becerileri geliştirmesi ve kazanması gerektiğine inanıyoruz. Bir hedefe ulaşmak için arzuya, çalışkanlığa ve disipline ihtiyacınız var. Kalan kısmı biz hallederiz.

Tıklayınız

Sunuyoruz

Bilgi teknolojisi alanında temel bilgileri edinmek isteyenler için yoğun eğitim.

BT proje yöneticisi olmak isteyenler için programlar.

Modern dijital mesleklerde ek beceriler kazanmak isteyen herkes için programlar

Avantajlar

Pratik. Kendi proje üzerinde çalışması

Uygulayıcı Öğretmenler

Geliştirme ortamı ve ekip çalışması

BT'ye hızlı bir şekilde başlamanın en iyi yolu, BT'ye dalmaktır.

Yoğun programlar hakkında tavsiye alın

Nova Akademisi'nin yoğun programları, temel bilgi ve becerileri edinmek veya bilgi teknolojisinin çeşitli alanlarındaki bilgileri geliştirmek için tasarlanmıştır. Herkes bilgi ve eğitim düzeyine uygun bir program bulabilir.


Danışmanlarımız, Akademi'nin tüm yoğun programları hakkında size tam bilgi vermekten ve doğru kursu seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Tıklayınız kaydol
Merhaba
Seviye Tespit Sınavına Katılın ve Teknopark'dan %60'ye Varan Eğitim Bursu Alın. Son Gün 30 Nisan ! Son kontenjanları kaçırmayın!
Bilgi Al!
Eğitime Nisan Ayında Başlayın ve Teknopark'dan %60'ye Varan Eğitim Bursu Alın. Son Gün 30 Nisan ! Son kontenjanları kaçırmayın!

Bu site çerez kullanır

Gizlilik Politikası

ve

Yasal Bilgiler